O mnie / Kontakt – Travelstory

Wyszukaj

Pozwól, że zabiorę Cię
w podróż do wyjątkowych miejsc.

Znajdziesz tu inspirację do zejścia z utartych szlaków i zaplanowania nietuzinkowej podróży, weekendu czy wakacji.

“Podróż to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze, a jednocześnie stajemy się bogatsi.”

Autor nieznany

Jestem Ania, a podróże to moja największa pasja i miłość. Nic nie wpływa na mnie tak kojąco, jak zakup biletów lotniczych, planowanie nowej wyprawy, czy rezerwacja hotelu.

Podróże stanowią nieodłączną część mojego życia, zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Nie ma tygodnia, abym nie spoglądała na świat zza okna samochodu, pociągu czy samolotu. Podróż jest wpisana w moje DNA i nie wyobrażam sobie, by moje życie mogło wyglądać inaczej.

Dzielę się z wami moją pasją do odkrywania pięknych i wyjątkowych miejsc. Na blogu postanowiłam zgromadzić moje doświadczenia, dobre rady oraz rekomendacje miejsc wartych uwagi i godnych polecenia.

Każdą podróż od początku do końca zaplanowałam samodzielnie, korzystając z dobrodziejstw Internetu oraz wiedzy lokalsów. Planowanie to coś, co sprawia mi ogromną radość i jest dla mnie formą prawdziwego relaksu. Zazwyczaj szukam miejsc oryginalnych i nieco oddalonych od utartych szlaków. Dzięki temu łatwiej jest poczuć lokalny klimat, poznać nowe miejsca, ludzi, odmienną kulturę oraz odkryć nowe smaki kulinarne, które czasem zadziwiają a innym razem zachwycają.

Bieganie – to druga maja pasja. Pojawiła się dość nieoczekiwanie, choć jak większość osób początkowo nienawidziłam biegać. Jak to mówią ,,od nienawiści do miłości jeden krok”. Tak też się stało, zakochałam się w bieganiu. Biegam amatorsko, z pasją i prawdziwą radością. Na moim blogu znajdziesz więc także opisy moich biegowych poranków np. w Wenecji, winnicach Toskanii czy po plaży na wyspie Boracay. Uwielbiam wstać o świcie, by zobaczyć niezwykłe miejsca, gdy turyści jeszcze śpią.

Masz pytania lub szukasz podróżniczej porady?

Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę współpracy, która wpisuje się w ideę bloga?

Zapraszam do kontaktu.

ania@travelstory.pl