BRUGIA - NIEZWYKŁY HOTEL - PRZEWODNIK – Travelstory

Wyszukaj

Podziel się

Miejsce jest bardzo oryginalne i w pełni zasługuje na moją rekomendację. Właścicielką tego hotelu jest małżeństwo, które do Brugii przyjechało 20 lat temu. Prowadzą najlepsza restaurację w Brugii (numer 1 na portalu Tripadvisor), a przy okazji jedno piętro budynku zaadoptowane zostało na bardzo przytulny guest house, który posiada jedynie 3 pokoje o klimacie jedynym w swoim rodzaju.

Brugia - nocleg
Brugia - nocleg

Wystrój miejsca jest bardzo oryginalny i nie każdemu może przypaść do gustu. W mojej opinii idealnie on pasuje do Brugii.

Brugia - nocleg

Ogromnym plusem tego miejsca jest lokalizacja. Wszystkie zabytki i atrakcje Brugii są dostępne w zasięgu spaceru, a okolica jest niezwykle cicha i spokojna.

Brugia - nocleg

Zarezerwowany pokój był bardzo przestronny, świetnie wyposażony. Duży plus za ekspress do kawy w pokoju, co pozwala na zrobienie herbaty czy kawy w dowolnym momencie dnia.

Brugia - nocleg
Brugia - nocleg
Brugia - nocleg

Klimat miejsca jest bardzo rodzinny. Właściciele to niezwykle życzliwi ludzie, którzy z ogromnym zaangażowaniem opowiadają historię swojej rodziny, remontu domu oraz tego jak Brugia wyglądała 20 lat temu. Otrzymałam mnóstwo wskazówek dotyczących tego, co warto zobaczyć, gdzie zjeść.

Brugia - nocleg
Brugia - nocleg

Dom w którym usytuowany jest hotel pochodzi z 1849 roku i od 20 lat jest urządzany przez właścicielkę, która z wykształcenia jest architektem. Na ścianach pokoi wiszą rodzinne pamiątki. Można się tu poczuć bardziej jak przyjaciel rodziny niż hotelowy gość.

Brugia - nocleg

Śniadania w Home Fleuri to idealny początek dnia. Oprócz walorów smakowych, w tle słychać muzykę Chopina, na stołach zapalone są świece, piękna porcelana.

Zdecydowanie polecam to miejsce!

Brugia - nocleg

Link do rezerwacji hotelu

Brugia przewodnik 

Tagi

Może Ci się spodobać