POMYSŁ NA WEEKEND – FULINOWO – WEEKEND NA HELU – Travelstory

Wyszukaj

POMYSŁ NA WEEKEND – FULINOWO – WYJĄTKOWE MIEJSCE NA PÓŁWYSPIE HELSKIM

Podziel się

Na stronę Fulinowa trafiłam kilka lat temu i wiedziałam, że jeśli wybiorę się na półwysep Helski, to z pewnością zatrzymam się w tym miejscu. Mam słabość do pięknych wnętrz i ładnych plaż. Fulinowo to naprawdę piękny projekt, a od piaszczystej plaży dzieli nas zaledwie kilkadziesiąt kroków.

Fulinowo

Fulinowo znajduje się w Kuźnicy, niezwykle urokliwym i spokojnym miasteczku. Nie wiem jak jest tu podczas wakacji ale we wrześniu zdecydowanie rekomenduję to miejsce na krótszy jak i dłuższy wypoczynek nad morzem.

Fulinowo
Fulinowo

Apartamenty Fulinowo mają dwie lokalizacje, pierwsza z nich mieści się tuż przy plaży na ulicy Helskiej, a druga znajduje się bliżej port,  przy ulicy Kotwicznej. Gdy rezerwowałam apartament, dostępna była jedynie lokalizacja przy ulicy Helskiej. Bliskość morza jest ogromną zaletą tego miejsca. Gdybym wybierała się tu ponownie, to jednak wybrałabym drugą lokalizację, przy ulicy Kotwicznej z uwagi na oddalenie od głównej ulicy, której przejeżdżające samochody budziły mnie o poranku.

Fulinowo

Fulinowo to miejsce, jako idealne zarówno dla gruoy znajomych czy rodzin z dziećmi. Z chęcią zatrzymałabym się tu na dłużej. Przedłużony weekend minął zdecydowanie za szybko.

Fulinowo

Do dyspozycji gości są rowery, parawany, leżaki, gry planszowe – jedno jest pewne tu nie można się nudzić.

Fulinowo
Fulinowo

Ogromnym plusem tego miejsca jest świetnie zaprojektowana wspólna przestrzeń. Cieszyliśmy się ostatnimi chwilami lata jedząc śniadanie na tarasie.

Fulinowo

Nazwy pokoi są tu bardzo oryginalne i noszą nazwy wierszy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. My zatrzymaliśmy się w pięcioosobowym pokoju o nazwie wyspy szczęśliwe (był to ostatni dostępny, gdy dokonywałam rezerwacji pół roku wcześniej).

Fulinowo
Fulinowo
Fulinowo

Niektóre apartamenty posiadają aneks kuchenny. Do dyspozycji gości jest również wspólna kuchnia i jadalnia.

Fulinowo
Fulinowo

Podsumowując, Fulinowo to bardzo oryginalne i klimatyczne apartamenty, w których warto się zatrzymać wybierając się na Hel. Pobliska plaża jest naprawdę piękna a wrześniowy termin wyjazdu oczarował nas spokojem półwyspu. Zdecydowanie polecam Ci to miejsce na rodzinne wakacje.

Hel
Tagi